, foto van john633

(Dakar)

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
+3
john633
Afgelopen weekend eens aan het knutselen geweest. Foto's af laten drukken van het hele machinepark van hoe het 2 jaar geleden is begonnen. Inmiddels vliegen de planten de deur uit en geniet ik elke dag weer van de inter en de fiat

Reacties

Welten
Van verdaasdonk inter 845 en 80-90 of was het 90-90 zie ik
john633
Ja klopt indd. Was een 90-90 die is inmiddels weg

Liefhebber van Dakar Trucks? Help mee!

Le Dakar kan niet zonder de Nederlandse vrachtwagens en de Nederlandse truckers kunnen niet zonder Dakar. Er zijn maar weinig landen waar het truckklassement in de zwaarste rally ter wereld zo leeft als bij ons.

Voor alle geinteresseerden in de koningsklasse van deze rally is er dakartrucks.nl. Daar vind je altijd het laatste nieuws, zowel tijdens de rally zelf, maar ook de andere 50 weken per jaar wordt er regelmatig nieuws, foto's (zowel nieuwe als archieffoto's uit bijvoorbeeld de jaren '80) en filmpjes aan de site toegevoegd. Een onmisbare digitale verzamelplaats voor de liefhebber!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
2
PUNTEN
9
WEERGAVES
0
BATTLES
MEER FOTO'S