, foto van Pierragri

(Dakar)

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
Pierragri
verwijderd

Reacties

Towaberg
Fordson major?
+2
Albert Peters
@Towaberg super major te zien aan grepen op de kap en de klokken onder het stuur
+3
Albert Peters
@Towaberg Engelse uitvoering te zien aan de handrem Was in engeland verplicht
wouterdp
@Albert Peters België ook altijd met handrem.
+1
Albert Peters
@wouterdp in nl niet ik heb verscheidene supers gehad maar nooit met handrem
+1
wouterdp
@Albert Peters was Belgische wetgeving, eerste 1000 series hadden hier ook de Engelse transmissie handrem. 1000 series hadden in België ook altijd de brede vierkante spatborden net zoals Duitsland terwijl de rest van Europa gewoon schelp spatborden had
+1
Albert Peters
@wouterdp weer wat geleerd
+1
Albert Peters
Orginele stoel prachtige trekker TOPPER
+3
RPCounty
New performance Super zelfs. Aan de daalsnelheid kraan te zien...
+1
Towaberg
Bienvenue sur tractorfan Pierre 😉

Liefhebber van Dakar Trucks? Help mee!

Le Dakar kan niet zonder de Nederlandse vrachtwagens en de Nederlandse truckers kunnen niet zonder Dakar. Er zijn maar weinig landen waar het truckklassement in de zwaarste rally ter wereld zo leeft als bij ons.

Voor alle geinteresseerden in de koningsklasse van deze rally is er dakartrucks.nl. Daar vind je altijd het laatste nieuws, zowel tijdens de rally zelf, maar ook de andere 50 weken per jaar wordt er regelmatig nieuws, foto's (zowel nieuwe als archieffoto's uit bijvoorbeeld de jaren '80) en filmpjes aan de site toegevoegd. Een onmisbare digitale verzamelplaats voor de liefhebber!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
4
PUNTEN
2
WEERGAVES
0
BATTLES
MEER FOTO'S