, foto van valmet 605

(Dakar)

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
+4
valmet 605
Kijk, daar heb je Landschapsbeheer Smit (Lisse) × met een Lennafors.

Op natte plekken hout uitrijden met een Iron horse /lastpakker. Hard werken en best wat hout aan de kant zetten.

Reacties

SJB533
De Järnhästen bevalt je wel goed, niet?
+2
valmet 605
@SJB533 ik weet wat die dingen kosten. Laat ik het zo zeggen. Ik wil er 1. Kwa capaciteit kan ik er nog geen 10% mee doen wat een trekker kan. Kwa gebruik prachtig. Kwa schade aan het terrein beter kan niet.

Om te kopen, het is een super dure kruiwagen en een goedkope trekker. Als ik klussen blijf krijgen waar dit een must is komt die er. Komende tijd gewoon proberen of ik hem kan huren.
Fast Eddy
@valmet 605

Stapel je hier meterse stukken in op? Of gebruik je hem voor het uitslepen van langere lengtes?
+1
valmet 605
@Fast Eddy lange lengtes. Had de bunk vaak vol liggen met 4 tot 6 meter stukken
SJB533
Ik stel voor deze foto te verplaatsen van Ongeordend naar Lennartsfors Järnhästen Flex
Fast Eddy
Ik stel net als @SJB533 voor deze foto te verplaatsen naar Lennartsfors Järnhästen Flex

Liefhebber van Dakar Trucks? Help mee!

Le Dakar kan niet zonder de Nederlandse vrachtwagens en de Nederlandse truckers kunnen niet zonder Dakar. Er zijn maar weinig landen waar het truckklassement in de zwaarste rally ter wereld zo leeft als bij ons.

Voor alle geinteresseerden in de koningsklasse van deze rally is er dakartrucks.nl. Daar vind je altijd het laatste nieuws, zowel tijdens de rally zelf, maar ook de andere 50 weken per jaar wordt er regelmatig nieuws, foto's (zowel nieuwe als archieffoto's uit bijvoorbeeld de jaren '80) en filmpjes aan de site toegevoegd. Een onmisbare digitale verzamelplaats voor de liefhebber!

Lid worden is heel eenvoudig!