
Tatra T815 (Dakar)
Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
Alex Miedema
Foto van een Tatra T815, opgebouwd als rallytruck. Dit is de truck waarmee Tatra in 1986 voor het eerst aan Le Dakar meedeed. Dat jaar won men ook direct. De truck ging in 2014, bijna 30 jaar later, nog steeds mee naar Le Dakar als servicetruck van het team van Ales Loprais, het neefje van de winnaar van 1986, Karel Loprais.
Liefhebber van Dakar Trucks? Help mee!
Le Dakar kan niet zonder de Nederlandse vrachtwagens en de Nederlandse truckers kunnen niet zonder Dakar. Er zijn maar weinig landen waar het truckklassement in de zwaarste rally ter wereld zo leeft als bij ons.
Voor alle geinteresseerden in de koningsklasse van deze rally is er dakartrucks.nl. Daar vind je altijd het laatste nieuws, zowel tijdens de rally zelf, maar ook de andere 50 weken per jaar wordt er regelmatig nieuws, foto's (zowel nieuwe als archieffoto's uit bijvoorbeeld de jaren '80) en filmpjes aan de site toegevoegd. Een onmisbare digitale verzamelplaats voor de liefhebber!
Lid worden is heel eenvoudig!