Tatra 8×8 voor stronttransport is onlangs afgeleverd
Ondanks dat de derde generatie Tatra Phoenix, met de DAF XD cabine, al volop in productie is, worden er ook nog Phoenixen met CF cabine gebouwd. Niet alleen voor het Belgische leger, maar ook voor ČÍMA odpady. Dit bedrijf kocht zeven jaar geleden haar eerste Tatra Phoenix, dit is een verbeterde versie van hetzelfde type, waarvan de bouw gebaseerd is op een rijke operationele ervaring en maximaal de behoeften van de klant weerspiegelt. Deze vierassige reus met kenmerkende stickers is ontworpen voor transport van uitwerpselen, dik slib en preventief rioolonderhoud. De opbouw met 16.000 liter-tank werd uitgevoerd door de firmaBijlages

(klik om te vergroten)
Afbeelding van gelinkte bron artikel
Liefhebber van Dakar Trucks? Help mee!
Le Dakar kan niet zonder de Nederlandse vrachtwagens en de Nederlandse truckers kunnen niet zonder Dakar. Er zijn maar weinig landen waar het truckklassement in de zwaarste rally ter wereld zo leeft als bij ons.
Voor alle geinteresseerden in de koningsklasse van deze rally is er dakartrucks.nl. Daar vind je altijd het laatste nieuws, zowel tijdens de rally zelf, maar ook de andere 50 weken per jaar wordt er regelmatig nieuws, foto's (zowel nieuwe als archieffoto's uit bijvoorbeeld de jaren '80) en filmpjes aan de site toegevoegd. Een onmisbare digitale verzamelplaats voor de liefhebber!
Lid worden is heel eenvoudig!