Documentaire over Dakarrally-drama op Omroep Brabant

Op tweede kerstdag zendt Omroep Brabant Televisie de documentaire ? DAF in Le Dakar: De woestijn bleef leeg? uit. In de jaren tachtig maakt coureur Jan de Rooy met zijn DAF Turbo Twin furore in de woestijnrace Paris-Dakar. Met als hoogtepunt een eerste plaats in het vrachtwagenklassement van 1987.
Een jaar later volgt een drama. Eindhovenaar Kees van Loevezijn, navigator van het tweede DAF-team, komt om het leven bij een fataal ongeluk. DAF trekt zich onmiddellijk terug uit de race en vervolgens uit de rallysport.

Lees meer..

Alex Miedema

Liefhebber van Dakar Trucks? Help mee!

Le Dakar kan niet zonder de Nederlandse vrachtwagens en de Nederlandse truckers kunnen niet zonder Dakar. Er zijn maar weinig landen waar het truckklassement in de zwaarste rally ter wereld zo leeft als bij ons.

Voor alle geinteresseerden in de koningsklasse van deze rally is er dakartrucks.nl. Daar vind je altijd het laatste nieuws, zowel tijdens de rally zelf, maar ook de andere 50 weken per jaar wordt er regelmatig nieuws, foto's (zowel nieuwe als archieffoto's uit bijvoorbeeld de jaren '80) en filmpjes aan de site toegevoegd. Een onmisbare digitale verzamelplaats voor de liefhebber!

Lid worden is heel eenvoudig!