Marcel van Vliet rijdt zijn laatste Dakar
Gisteren vertelde Marcel van Vliet op radio Rallymaniacs waarom het zijn laatste Dakar als coureur is. Dat is natuurlijk een groot gemis voor Dakar?. Maar Marcel, je hoeft je niet te vervelen! Wellicht je oude truckrace-hobby weer oppakken? We rijden in 2015 weer vier weekenden (N?rburgring, Zolder en twee keer Zandvoort), er staan een aantal racetrucks te koop, maar je weet natuurlijk ook prima hoe je zelf een racetruck moet bouwen. Wellicht tot bij de paasraces?Liefhebber van Dakar Trucks? Help mee!
Le Dakar kan niet zonder de Nederlandse vrachtwagens en de Nederlandse truckers kunnen niet zonder Dakar. Er zijn maar weinig landen waar het truckklassement in de zwaarste rally ter wereld zo leeft als bij ons.
Voor alle geinteresseerden in de koningsklasse van deze rally is er dakartrucks.nl. Daar vind je altijd het laatste nieuws, zowel tijdens de rally zelf, maar ook de andere 50 weken per jaar wordt er regelmatig nieuws, foto's (zowel nieuwe als archieffoto's uit bijvoorbeeld de jaren '80) en filmpjes aan de site toegevoegd. Een onmisbare digitale verzamelplaats voor de liefhebber!
Lid worden is heel eenvoudig!