Van Genugten tevreden over rol als back-up

De OiLibya Rally is een goede test vooor Ton van Genugten in zijn rol als back-up voor de kopmannen van Team Petronas Iveco De Rooy. In de vierde etappe, een verplaatsing van de omgeving van Zagora naar Agadir, eindigde hij als zesde, kort achter Ales Loprais (vierde), Gerard de Rooy (derde) en etappewinnaar Federico Villagra.

Lees meer..

Alex Miedema

Liefhebber van Dakar Trucks? Help mee!

Le Dakar kan niet zonder de Nederlandse vrachtwagens en de Nederlandse truckers kunnen niet zonder Dakar. Er zijn maar weinig landen waar het truckklassement in de zwaarste rally ter wereld zo leeft als bij ons.

Voor alle geinteresseerden in de koningsklasse van deze rally is er dakartrucks.nl. Daar vind je altijd het laatste nieuws, zowel tijdens de rally zelf, maar ook de andere 50 weken per jaar wordt er regelmatig nieuws, foto's (zowel nieuwe als archieffoto's uit bijvoorbeeld de jaren '80) en filmpjes aan de site toegevoegd. Een onmisbare digitale verzamelplaats voor de liefhebber!

Lid worden is heel eenvoudig!