VB-Airsuspension steunt Nederlandse Dakar teams

Op 3 januari gaat vanuit de Argentijnse?hoofdstad?Buenos Aires?de Dakar Rally 2016 van start. Vanuit Nederland staat onder andere het Ginaf Rally Power team aan de start met Jan Lammers als stuurman. VB-Airsuspension uit Varsseveld steunt dit team als Silversponsor in 2016 bij alle rally?s waar

Lees meer..

Nieuwsbot

Liefhebber van Dakar Trucks? Help mee!

Le Dakar kan niet zonder de Nederlandse vrachtwagens en de Nederlandse truckers kunnen niet zonder Dakar. Er zijn maar weinig landen waar het truckklassement in de zwaarste rally ter wereld zo leeft als bij ons.

Voor alle geinteresseerden in de koningsklasse van deze rally is er dakartrucks.nl. Daar vind je altijd het laatste nieuws, zowel tijdens de rally zelf, maar ook de andere 50 weken per jaar wordt er regelmatig nieuws, foto's (zowel nieuwe als archieffoto's uit bijvoorbeeld de jaren '80) en filmpjes aan de site toegevoegd. Een onmisbare digitale verzamelplaats voor de liefhebber!

Lid worden is heel eenvoudig!