Geen , foto van bob de bouwer

Geen (Dakar)

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
bob de bouwer
Foto uit een oude doos van een Massey Ferguson

Reacties

+3
draaipiet
Prachtig zo een foto, nog met melkbussen
+5
a3vandiejen
Heel mooi.
+3
Albert Peters
Heel mooi
+6
stijn-de-bock
Toen alles nog klein en eenvoudig kon.,stof om over na te denken, wat een rijke tijd dat dit economisch uit kon.
+2
huub
@stijn-de-bock iemand die tot die tijd alles met zijn paard had gedaan vroeg zich waarschijnlijk af of die trekkers wel echt nodig waren 😉
+3
stijn-de-bock
@huub klopt helemaal, verder was vroeger zeker en vast niet alles beter maar ik hou gewoon enorm veel van de eenvoud en het tempo van veel dingen uit het verleden.
+3
Albert Peters
@huub ik heb op de land bouwschool een spreekbeurt ge houden over de voordelen van een paard boven de trekker
Met als belangrijk argument dat paard op het eind opgegeten ksn worden en de trekker oud ijzer is
+1
Towaberg
@Albert Peters en de prijs de kilo van paardenvlees is nog steeds hoger als die van het oud ijzer😉
+1
Towaberg
Hopelijk zit er nog veel van dit moois in die ouwe doos!

Liefhebber van Dakar Trucks? Help mee!

Le Dakar kan niet zonder de Nederlandse vrachtwagens en de Nederlandse truckers kunnen niet zonder Dakar. Er zijn maar weinig landen waar het truckklassement in de zwaarste rally ter wereld zo leeft als bij ons.

Voor alle geinteresseerden in de koningsklasse van deze rally is er dakartrucks.nl. Daar vind je altijd het laatste nieuws, zowel tijdens de rally zelf, maar ook de andere 50 weken per jaar wordt er regelmatig nieuws, foto's (zowel nieuwe als archieffoto's uit bijvoorbeeld de jaren '80) en filmpjes aan de site toegevoegd. Een onmisbare digitale verzamelplaats voor de liefhebber!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
5
PUNTEN
36
WEERGAVES
13
BATTLES
MEER FOTO'S